Agnieszka Połomska - psychoterapeutka kraków
Lokalizacja
  • ul. Krakowska 49/4 Kraków
Godziny przyjęć
  • Poniedziałek 09:00 – 14:00
  • Wtorek 09:00 – 11:00
  • Środa 09:00 – 14:00
  • Czwartek 17:00 – 20:00
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50min | 130zł
Konsultacje dla rodziców
Czas 50min | 130zł
Pomoc w kryzysie
Czas 50min | 130zł
Psychoterapia on-line
Czas 50min | 130zł
Psychoterapia LGBT+
Czas 50min | 130zł
Wsparcie okołoporodwe
Czas 50min | 130zł

Agnieszka Połomska

O mnie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w krakowskim Instytucie Gestalt. Doświadczenie zawodowe zdobywam w pracy indywidualnej z osobami dorosłymi. Ponadto wspieram mieszkańców krakowskiego hostelu interwencyjnego dla osób LGBTQIAP. Udzielam wsparcia psychologicznego w Krakowskim Centrum Równości DOM EQ oraz współpracuję z Fundacją Interakcja, wspierającą osoby interpłciowe. Mam również doświadczenie pracy z osobami dotkniętymi niepełnosprawnością w ramach współpracy z Fundacją Anny Dymnej Mimo Wszystko.
Fascynuje mnie praca z człowiekiem uwzględniająca emocje, myśli i wrażenia płynące z ciała. Rozwijam swoje narzędzia poprzez udział w warsztatach pracy z ciałem. Interesuje mnie także rozwój psychoseksualny dorosłego człowieka, wychodzący poza standardowe ramy monogamii.

Moja filozofia

Towarzyszę osobom w drodze poznawania siebie. Niosą mnie chwile, kiedy Klientki/Klienci doświadczają uświadomienia tego kim są, jaki mają potencjał i kim chcą być. W moim przekonaniu psychoterapia jest spotkaniem Ciebie z Tobą. W pracy terapeutycznej zachowuję postawę uważnej obecności, akceptacji i otwartości. Koncentruję się na wspieraniu autentycznego przeżywania i wyrażania tego, co aktualnie wpływa na doświadczaną jakość życia. Stwarzam bezpieczną i wspierającą przestrzeń, zachowując ciekawość na wyjątkową opowieść danej osoby.

W czym mogę pomóc

Kryzysy emocjonalne
Najczęściej wspieram osoby dorosłe doświadczające kryzysów emocjonalnych, którym towarzyszą lęk, obniżony nastrój, niskie poczucie własnej skuteczności, nasilona samokrytyka, wycofanie z życia towarzyskiego, niekontrolowane wybuchy gniewu, trudności z koncentracją czy też doświadczanie stałego napięcia i stresu.

Tożsamość płciowa
Mam doświadczenie w udzielaniu wsparcia w obszarach eksploracji własnej tożsamości płciowej i jej konsekwencji np. zakończenia relacji w związku heteronormatywnym, coming out’u, procesu akceptacji tożsamości płciowej dziecka, kryzysów emocjonalnych związanych z dyskryminacją, brakiem akceptacji przez rodzinę pochodzenia, odnajdowania swojego potencjału w obliczu bycia singielką/singlem.

Wsparcie okołoporodowe
Zajmuję się obszarem psychologicznego wsparcia w okresie okołoporodowym, w tym okresu ciąży, depresji poporodowej, niekorzystnego zakończenia ciąży oraz doświadczania niepłodności

Rodzicielstwo, tęczowe rodzicielstwo
Również udzielam wsparcia na etapie rodzicielstwa, podczas doświadczania kryzysów w pełnieniu roli matki, matki społecznej/ojca, ojca społecznego. Praca terapeutyczna zmierza w kierunku odnalezienia siebie w relacji z partnerką/partnerem i dzieckiem/dziećmi oraz szukania balansu w pełnionych rolach. Biorąc pod uwagę liczebność Rodzin z wyboru w Polsce, chcę otworzyć przestrzeń dla rodzicielstwa osób nieheteronormatywnych, zaczynając od psychologicznego wsparcia tych rodzin.

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się