Bogna Wilczyńska
Lokalizacja
  • ul. Józefa Narzymskiego 22/1 Kraków
Godziny przyjęć
  • Poniedziałki 12:00-18:00
  • Wtorki 13:00-19:00
  • Środy 11:00-20:00
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50min | 180zł
Psychoterapia dzieci / młodzieży
Czas 50min | 180zł
Psychotherapy in English
Czas 50min | 200zł

Bogna Wilczyńska

O mnie

Jestem absolwentką UJ, psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam 4-letnie szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. W swojej pracy staram się integrować różne podejścia psychoterapeutyczne. Poza Gestaltem bliski jest mi zwłaszcza nurt psychoterapii systemowej. Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas stażu w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie na oddziale stacjonarnym ogólnopsychiatrycznym oraz w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki Katedry Psychiatrii CM UJ. Pracowałam również z dziećmi i młodzieżą w świetlicach środowiskowych. Odbyłam też wolontariat w MOPSie, gdzie miałam możliwość pracować z osobami dotkniętymi niepełnosprawnością.

Prywatnie moją pasją jest sport, głównie wspinaczka i piłka nożna. Pracuje również nad doktoratem z socjologii, w którym podejmuje temat kibiców piłkarskich, łącząc zagadnienia społeczne z psychologicznym.

Moja filozofia

Psychoterapia to dla mnie wspólna praca klienta i terapeuty na rzecz tego, by życie uczynić szczęśliwszym. Istotą tego szczęścia jest według mnie jak najpełniejsze korzystanie ze swojego potencjału, który z różnych przyczyn ulega zablokowaniu, co staje się źródłem cierpienia. Dzięki psychoterapii można poszerzyć świadomość na temat swoich zasobów, potrzeb i ograniczeń i co najważniejsze doświadczyć ich w bezpiecznej relacji terapeutycznej. Czyli w bliskim spotkaniu dwóch osób, opartym na szacunku, akceptacji i autentyczności. Wierzę w to, że każdy człowiek posiada potencjał do zmiany i rozwoju, możliwości by lepiej rozumieć siebie i na tej podstawie dokonywać konstruktywnych życiowych wyborów. Czasem potrzebuje do tego Drugiego, czego sama doświadczyłam.
W podejściu Gestalt ważne jest dla mnie holistyczne podejście do rozumienia człowieka, zarówno w wymiarze emocjonalnym, fizycznym, duchowym czy społecznym, które razem tworzą niepowtarzalną całość.

W czym mogę pomóc

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Zapraszam osoby w kryzysach, przeżywające stany emocjonalne, które dezorganizują ich życie: lęk, smutek, wstyd, poczucie winy; doświadczające nadmiernego stresu, niskiego poczucia własnej wartości; przeżywające trudności w relacjach; poszukujące swojej tożsamości, odczuwające potrzebę zmiany, którą trudno im przekuć w działanie/decyzje; cierpiące z powodu objawów psychosomatycznych, które nie mając jasnych przyczyn.

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się