Dominika Struzik - terapeutka
Lokalizacja
  • ul. Krakowska 49/4 Kraków
  • ul. Józefa Narzymskiego 22/1 Kraków
Godziny przyjęć
  • Poniedziałek 13:00 – 21:00 (Krakowska)
  • Wtorek 13:00 -21:00 (Narzymskiego)
  • Środa 13:00 -21:00 (Krakowska)
  • Piątek 13:00 -21:00 (Krakowska)
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50min | 130zł
Pomoc w kryzysie
Czas 50min | 130zł
Psychoterapia par / związków / rodzin
Czas 75min | 200zł

Dominika Struzik

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Ukończyłam studia filozoficzne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie ze specjalnością z etyki oraz filozofii człowieka.

Jestem absolwentką Programu Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Brałam udział w licznych szkoleniach m.in.: Podstawy psychoterapii systemowej, Szkoła Letnia Gestalt, Zarządzanie kryzysami psychologicznymi, Komunikacja werbalna i niewerbalna, Kurs Trenerów Grupowych MATRIK, Pomoc psychologiczna osobom transpłciowym (szkolenie od Fundacji Trans-Fuzja). Jako wolontariuszka jestem związana z Fundacją Autonomia, gdzie prowadzę Rozwojowe Grupy Wsparcia dla Kobiet. Bliska jest mi idea pracy pro bono, dlatego od lat w ramach wolontariatu zdobywam doświadczenie w instytucjach pomocowych (Domy Pomocy Społecznej) czy organizacjach pożytku publicznego, jak wspomniana wyżej Fundacja Autonomia.

Zarówno w pracy jak i w życiu zależy mi na takich wartościach jak otwartość, inkluzywność i akceptacja drugiego człowieka. Jestem przywiązana do głęboko humanistycznej wizji człowieka – każda osoba jest dla mnie integralną częścią świata, który ją otacza. Istotne jest w jakim kontekście dana osoba istnieje, to znaczy jakie są jej relacje z drugim człowiekiem a także ze środowiskiem. Psychoterapia ma nie tylko moc leczącą, ale także daje możliwość ulepszenia i pogłębienia tych relacji. Moją rolą jako psychoterapeutki jest pomoc w odkryciu i wyeliminowaniu czynników, które ograniczają osobę kliencką i powodują cierpienie.

Zapewniam opiekę psychoterapeutyczną dla tych osób, które chciałyby pełniej przeżywać swoje życie i lepiej znosić kryzysy życiowe. Zapraszam także osoby zmagające się ze stresem mniejszościowym, odrzuceniem czy zagrożone wykluczeniem z jakiegokolwiek powodu. Oferuję psychoterapię indywidualną dorosłych i młodych dorosłych, pomoc w kryzysie.

Specjalizuję się w konsultacjach dla osób i rodziców osób LGBT+, zapraszam także osoby niebinarne i transpłciowe. Dbam o to, by mój gabinet był dla każdej osoby bezpiecznym miejscem.

Szczególnie ważna w pracy terapeutycznej jest dla mnie etyka i zasada niekrzywdzenia, a dialog z klientką/klientem odbywa się na równi w pełnym poszanowaniu wewnętrznego świata osoby, z którą pracuję. W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT).

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się