Jarek Majdzinski
Lokalizacja
  • ul. Józefa Narzymskiego 22/1 Kraków
  • ul. Krakowska 49/4 Kraków
Godziny przyjęć
  • Poniedziałki 18:00 – 21:00
  • Wtorki 11:00 – 21:00
  • Czwartki 11:00 – 21:00
  • Piątki 12:00 – 20:00
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50min | 140zł
Psychoterapia on-line
Czas 50min | 140zł
Psychotherapy in English
Time 50min | 150zł

Jarosław Majdziński

Jestem psychoterapeutą posiadającym różnorodne życiowe i zawodowe doświadczenie. Prowadziłem własny biznes, pracowałem w korporacji, poszukiwałem własnego miejsca i własnej tożsamości, byłem związany z informatyką, muzyką, fotografowałem i filmowałem. W każdej z tych dziedzin osiągałem zadowalające efekty, pomimo trudów. Żeby to osiągnąć musiałem zostawić przekaz według którego żyłem: że w życiu należy skupić się tylko na jednym: jednej działalności, jednej osobie, wybrać jedną drogę i nigdy się nie poddawać, to było dawno temu, a teraz doświadczam tego, że ludzie mogą być bardziej skomplikowani, różnorodni, kolorowi. Dzięki szerokiemu doświadczeniu mogę spotykać się w gabinecie, w różnorodności, spojrzeć nie tylko z jednej perspektywy, znaleźć nić porozumienia.

Kompetencje

Jako psychoterapeuta pracuję w podejściu Gestalt traktującym człowieka całościowo – holistycznie. Moje kompetencje zawodowe zdobywałem w trakcie 4 letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, w Krakowie, który akredytowany jest w towarzystwach psychoterapeutycznych takich jak EAGT i PTPG. Praca z klientami i zmieniająca się w obliczu nowych faktów naukowych wiedza wymaga uzupełniania i poszerzania swoich kompetencji, w związku z czym uczestniczę w warsztatach oraz specjalistycznych kursach. Pracuję też pod stałą superwizją.

Moja filozofia

Staram się stworzyć bezpieczną atmosferę akceptacji i zrozumienia. Kieruję się zasadą: Ty jesteś OK i Ja jestem OK, jesteśmy równoprawnymi uczestnikami terapii – wspólnie tworzymy relację. Nie oceniam, nie krytykuję, staram się zrozumieć, poczuć i doświadczyć razem z Tobą. Będąc osobą zaliczającą się do grupy LGBTQiA, możesz czuć się przy mnie swobodnie, Twoja tożsamość i seksualność jest częścią Ciebie i Twojego życia, czerpanie z niej w sposób właściwy Tobie jest Twoim prawem.

Autentyczna i otwarta komunikacja jest podstawą mojej pracy.

W czym mogę pomóc?

Przeżywane przez Ciebie problemy w związku ze swoją orientacją, płcią, zachowaniem, trudności w relacjach: ze sobą i z innymi, poszukiwanie własnej indywidualnej tożsamości na różnych płaszczyznach i sposobów jej wyrażania, traumy związane z porzuceniem przez opiekuna-rodzica, partnera itp. kryzysy w związkach. Pracuję również z osobami doświadczającymi depresji, lęku, chronicznego obniżenie nastroju, niskiego poczucie wartości, myśli samobójczych, trudności relacyjnych, objawów psychosomatycznych niemających jasnych przyczyn.

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się