Julia Bażela
Lokalizacja
  • ul. Krakowska 49/4 Kraków
Godziny przyjęć
  • Terminy zostaną podane niebawem
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50min | 170zł
Psychoterapia on-line
Czas 50min | 170zł
Psychoterapia LGBT+
Czas 50min | 170zł

Julia Bażela

O mnie

Jestem magistrem psychologii ze specjalnością w psychologii zarządzania. Interesuję się treningiem mentalnym i relaksacją, rozwojem osobistym i relacjami międzyludzkimi oraz psychologią zarządzania, biznesu i komunikacji, choć moja główna pasja to sport i psychologia sportu. 

W mojej pracy skupiam się na wsparciu osób w trudnych sytuacjach życiowych, borykających się z obniżonym nastrojem, poszukujących źródeł cierpienia, stresu czy trudności emocjonalnych. Oferuję konsultację psychologiczną, pomoc w kryzysie, treningi koncentracji i uwagi, warsztaty rozwojowe oraz trening umiejętności społecznych. 

Ukończyłam szkolenie z nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, szkolenie z Treningu Umiejętności Społecznych, kurs Psychologii Sportu i Treningu Mentalnego. Nurty w których lubię pracować to głównie III fala Terapii Poznawczo-Behawioralnej: m.in terapia akceptacji i zaangażowania (ACT) czy terapia poznawcza oparta na uważności (MBCT). Stale poszerzam swoje kompetencje podejmując się różnych kursów i szkoleń oraz nabywam doświadczenie w pracy gabinetowej i prowadząc warsztaty w szkołach zarówno dla dzieci jak i nauczycieli. Współpracuję z Centrum Zdrowia Psychicznego wDal oraz Centrum Przestworza w Krakowie, a także Gabinetami NaNovo w Dębicy. 

Podczas terapii staram się pomóc osobom poprawić jakość ich życia oraz wspierać osoby przechodzące kryzys, wypalenie zawodowe, posiadających zaburzenia lękowe czy trudności w relacjach interpersonalnych. Pomagam wypracować rozwiązania problemów aby uzyskać poprawę funkcjonowania zwłaszcza poprzez pracę z przekonaniami, zmianę dysfunkcjonalnych myśli czy naukę regulacji emocji. 

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się