Katarzyna Adamska psychoterapeutka trenerka kraków
Lokalizacja
  • ul. Józefa Narzymskiego 22/1 Kraków
Godziny przyjęć
    Podane zostaną niebawem
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50 min | 130 zł
Psychoterapia par / związków / rodzin
Czas 50 min | 170 zł
Psychoterapia dzieci / młodzieży
Czas 50 min | 130 zł
Konsultacje dla rodziców
Czas 50 min | 130 zł
Psychoterapia on-line
Czas 50 min | 130 zł
Pomoc w kryzysie
Czas 50 min | 130 zł

Katarzyna Adamska

Jestem psychoterapeutką i trenerką. Ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Instytut jest członkiem polskich i zagranicznych federacji zrzeszających ośrodki szkolące w zakresie psychoterapii.
Posiadam tytuł magistra Politologiii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jestem słuchaczem studiów podyplomowych w zakresie zintegrowanej terapii uzależnień na Uniwersytecie SWPS. Stale podnoszę kwalifikacje w zawodzie biorąc udział w treningach i kursach dla psychoterapeutów. Sama przeszłam wieloletnią terapię własną , wychodząc z założenia, że nie można pomagać innym, pozostając w niezgodzie ze sobą. Pełniłam też funkcję Redaktorki Naczelnej pisma o psychoterapii „Gestalt”.
Prowadzę warsztaty oraz terapię grupową i indywidualną młodzieży i dorosłych. Swoją pracę regularnie superwizuję u certyfikowanych superwizorów. Jestem przekonana, że psychoterapia prowadzi do zmiany, ale zmiana paradoksalnie polega na tym, że stajemy się bardziej sobą a nie kimś innym. Dzięki temu poprawie ulega jakość naszego życia – stajemy się bardziej świadomi siebie, swoich potrzeb, uczuć i ich wpływu na nasze relacje ze światem. Zaczynamy dostrzegać swoje ograniczenia i wady nie jako powód do potępienia całej swojej osoby ale jako integralne cechy naszej osobowości, jej całkowicie naturalny, czysto ludzki aspekt. Rozwój polega bowiem na dążeniu do doskonałości, a nie na staniu się idealnym, a uczucie akceptacji siebie i świata takimi jakimi one są w rzeczywistości jest uwalniające.
W pracy z klientami staram się być otwarta na ich świat, sposób jego przeżywania, doświadczenia życiowe, często bolesne. Chcę z całą uważnością pochylić się nad trudnościami każdego z nich dostosowując się do jego potrzeb i gotowości do zmiany. Wierzę, że relacja między klientem a psychoterapeutą ma wymiar leczący. Czasem jest tak, że obca osoba widzi nas takimi, jakimi jesteśmy, a nie takimi, jakimi staramy się jej wydać.

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się