Katarzyna Kot psycholog psychoterapeuta
Oferta
  • Psychoterapia indywidualna
  • Pomoc w kryzysie
  • Psychoterapia par/rodzin
Godziny przyjęć
  • Poniedziałki 16.00 – 20.00
  • Wtorki 16.00 – 20.00
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50 min | 120 zł
Pomoc w kryzysie
Czas 50 min | 150 zł
Psychoterapia par/rodzin
Czas 50 min | 150 zł

Katarzyna Kot

Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego kursu psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkołę Trenerów Edukacyjnych i Rozwojowych STER.

Naukowo interesuje mnie seksuologia oraz rozwijanie zasobów osób na każdym etapie życia. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy warsztatowej z grupami oraz w telefonie zaufania
i poradnictwie psychologicznym, psychoedukacji.

Pracuję indywidualnie, z parami w każdej formie związku oraz z rodzinami, także tymi z wyboru. Mój gabinet stoi otworem przed osobami transpłciowymi, hetero i nieheteronormatywnymi.

Tematy, którymi się zajmuję:
– brak pewności siebie, niepokój, lęki, nerwica, depresja;
– trudne, ważne decyzje, kryzysy życiowe;
– choroby, izolacja, utrata, żałoba;
– trudności związane z rozstaniem, problemami w związku, zdradami czy brakiem zaufania, rozczarowaniem;
– samoakceptacja, w tym akceptacja swojej tożsamości płciowej, orientacji seksualnej, swojego ciała, starzenia się, ról społecznych, oczekiwań innych;
– kłopoty, nieporozumienia rodzinne, także międzypokoleniowe, kwestie wychowawcze dotyczące dzieci na każdym etapie rozwoju, rodzicielstwa, planowania rodziny.

Każdą terapię poprzedza konsultacja na żywo. W przypadku par/rodzin na konsultację może przyjść tylko jedna osoba, od której przyjmę zgłoszenie.
Po konsultacjach podejmujemy decyzję co do dalszej współpracy i zawieramy kontrakt terapeutyczny. W kontrakcie znajdzie się cel terapii oraz ramy, takie jak ilość sesji oraz ich częstotliwość. Czas trwania procesu psychoterapeutycznego to kwestia indywidualna, jest możliwie najkrótszy, ale tak długi, jak to konieczne.

W mojej pracy łączę techniki z różnych podejść terapeutycznych, w zależności, od problemu nad którym pracujemy oraz indywidualnych potrzeb pacjenta. Najbliżej mi do systemowego oraz psychodynamicznego sposobu myślenia. Pracuję pod stałą superwizją.

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się