Konrad Polański
Lokalizacja
  • ul. Krakowska 49/4 Kraków
Godziny przyjęć
  • Poniedziałek 09:00 – 17:00
  • Wtorek 09:00 – 20:00
  • Czwartek 09:00 – 13:00
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50min | 200zł
Konsultacje dla rodziców
Czas 50min | 200zł
Pomoc w kryzysie
Czas 50min | 200zł
Psychoterapia on-line
Czas 50min | 200zł
Psychoterapia LGBT+
Czas 50min | 200zł
Psychoterapia traumy
Czas 50min | 200zł
Psychoterapia dzieci / młodzieży
Czas 50min | 200zł

Konrad Polański

O mnie

Jestem psychologiem z kwalifikacjami pedagogicznymi, psychologiem transportu, psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia uprawniającego do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) organizowanego przez centrum terapeutyczno-szkoleniowe Ter-Cognitiva rekomendowanego przez PTTPB.

Psychoterapia poznawczo-behawioralna (CBT) opiera się na naukowo sprawdzonych dowodach EBP (praktyka oparta na dowodach naukowych) i EBM (praktyka oparta na naukowych dowodach medycznych), kładąc nacisk na empirycznie zbadane interwencje terapeutyczne. Opiera się na założeniu według którego zmiana nastroju i zachowania następuje wskutek zmiany sposobu dysfunkcjonalnego myślenia. Stosując techniki CBT mamy możliwość weryfikacji własnych wzorców myślenia i przekonań oraz zastąpienia ich bardziej efektywnymi myślami redukującymi dyskomfort oraz samoograniczające zachowanie. Istotną częścią tego podejścia jest zmotywowanie Pacjenta do samodzielnego ćwiczenia zdobywanych podczas sesji terapeutycznych umiejętności poza gabinetem. Pozwala to opanować nowe zdolności radzenia sobie z trudnościami i prowadzi do realnej zmiany oraz poprawy codziennego funkcjonowania. W mojej pracy psychoterapeuty duży nacisk kładę na budowanie relacji psychoterapeutycznej z Pacjentem opartej na zrozumieniu i szacunku w celu zapewnienia bezpiecznej przestrzeni do zmiany.

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej i psychologicznej zdobywałem m.in. na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych CMUJ w Katedrze Psychoterapii CMUJ (uczestnicząc w kursie “Psychoterapia praktyczna” oraz w cyklu zajęć Grupy Balinta), Polskim Towarzystwie Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu, Centrum Medycznym Cegielniana oraz w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobywałem podczas stażu w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skawinie. W ramach pracy gabinetowej współpracuję z Centrum Dobrej Terapii oraz Centrum Medycznym Profeomed.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem terapii z obszaru trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnej (zwłaszcza terapii metapoznawczej oraz DBT) w ramach psychoterapii indywidualnej dorosłych i młodzieży. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach z zakresu psychoterapii, diagnozy i pomocy psychologicznej. Swoją pracę poddaję superwizji.

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się