Marcin Grabowski
Lokalizacja
  • ul. Józefa Narzymskiego 22/1 Kraków
Godziny przyjęć
  • Poniedziałki 15:00 – 20:00
  • Wtorki 15:00 – 20:00
  • Środy 15:00 – 20:00

Marcin Grabowski

O mnie

Ukończyłem 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w ramach certyfikacji EAGT i rekomendacji dla Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wciąż poszerzam swoje kwalifikacji regularnie uczęszczając w kursach i warsztatach prowadzonych przez trenerów w Polsce i za granicą.

Filozofia

Od ponad 10 lat towarzyszę ludziom w zmianie i poznawaniu siebie. Ważny jest dla mnie w relacji terapeutycznej szacunek i zrozumienie dla świata drugiej osoby. Uważam, że każdy człowiek ma w sobie wiele możliwości, dzięki którym jest w stanie tworzyć satysfakcjonujące go relacje z innymi osobami, a także żyć w zgodzie ze sobą. Wierzę, że doświadczenie bezpiecznej relacji terapeutycznej pozwala na odkrycie tego kim rzeczywiście ktoś jest, uwalnia i służy otwarciu na nowe.

W czym mogę pomóc:

W gabinecie pracuję w indywidualnym kontakcie z osobami doświadczającymi trudności w relacjach interpersonalnych jak i poczucia zagubienia, niezadowolenia z siebie, niezdolność do wyrażania emocji bądź kłopotów ze zrozumieniem swojego zachowania.

Posiadam doświadczenie w pomocy osobom dotkniętym odrzuceniem ze strony najbliższych ze względu na orientację seksualną i w trudnościach związanych z zakończeniem związku.

Szkolenia, certyfikaty itd.:

  • całościowe 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt w ramach Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt
  • Kurs Racjonalnej Terapii Zachowania I stopnia
  • Life coaching w Collegium Civitas Polskiej Akademii Nauk w Warszawie
  • Psychoterapia par w ujęciu humanistyczno-egzystencjalnym
  • seksuologia kliniczna, Podyplomowa Szkoła Seksuologii, Uniwersytet SWPS

Doświadczenie zawodowe

Współpracowałem i tworzyłem miejsca spotkań najpierw dla dzieci i młodzieży w Przasnyszu w ramach świetlicy „Promyk Jutrzenki”, a następnie wolontariat z osobami żyjącymi z wirusem HIV w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym i osobami starszymi w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. W okresie od 2006 do 2011 mieszkałem i studiowałem we Włoszech, gdzie zajmowałem się organizacją wsparcia dla imigrantów (Rzym, Ascoli Piceno). Posiadam doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia dla osób ze społeczności LGBTQ+, w ramach współpracy ze stowarzyszeniem Queerowy Maj w Krakowie. Od kilku lat prowadzę gabinet psychoterapii w centrum Krakowa.

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się