Agnieszka Cywinska psychoterapeutka
Lokalizacja
  • ul. Krakowska 49/4 Kraków
Godziny przyjęć
  • Wtorki: 8:00 – 12:00
  • Czwartki: 14:00 – 20:00
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50 min | 170 zł
Psychoterapia par / związków / rodzin
Czas 50 min | 200 zł
Psychoterapia dzieci / młodzieży
Czas 50 min | 170 zł
Konsultacje dla rodziców
Czas 50 min | 170 zł
Psychoterapia on-line
Czas 50 min | 170 zł
Pomoc w kryzysie
Czas 50 min | 170 zł

Agnieszka Cywińska-Misiołek

#psychoterapia indywidualna  #psychoterapia dzieci i młodzieży  #psychoterapia LGBTQ+

# pomoc w kryzysie   #psychoterapia par / związków / rodzin    #konsultacje dla rodziców

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Uzyskany przeze mnie dyplom oparty jest o 4-letnie studium, którego program jest zgodny z wymogami Polskiej Rady Psychoterapii oraz European Association for Psychotherapy.  Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej, a moja praca podlega superwizji certyfikowanych superwizorów.

Poza prowadzeniem prywatnej praktyki współpracowałam jako terapeuta rodzinny z Punktem Interwencji Kryzysowej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce oraz psychoterapeuta w poradni NZOZ Centrum Psychoterapii w Myślenicach. Większość moich pacjentów to pacjenci indywidualni – dorośli i młodzież od 16 roku życia, ale pracuję także z parami oraz rodzinami, gdyż w moim spojrzeniu bardzo istotny jest szerszy kontekst systemowy.  

Doświadczenie zdobywałam m.in. na Oddziale Dializ Kliniki Nefrologii CM UJ w Krakowie, w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, oraz Klubie Seniora w Krakowie. Pracowałam socjoterapeutycznie z dziećmi i młodzieżą w ramach współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci. Zanim zostałam psychoterapeutą, przez kilka lat zarządzałam projektami i zespołami, więc łatwo jest mi zrozumieć doświadczenie pracy w korporacji.  Prywatnie uwielbiam kontakt z naturą, górskie szlaki oraz koty.

Do bycia psychologiem i psychoterapeutą skłoniła mnie chęć pomagania innym i przekonanie, że każdy z nas nosi w sobie to, co potrzebne by być szczęśliwym i spokojnym – niektórym po prostu trudno samemu do tego dotrzeć. 

Pracuję w podejściu integratywnym, co oznacza, iż łączę metody i techniki pracy różnych nurtów psychoterapii (m.in. terapię systemową, psychodynamiczną, Gestalt, pracę z ciałem, czy podejście poznawczo-behawioralne), by jak najskuteczniej odpowiedzieć na zgłoszoną potrzebę. To jednak co najważniejsze w psychoterapii to dla mnie relacja z drugim człowiekiem. Kluczowe jest zrozumienie na czym polega jego cierpienie i pragnienie, by towarzyszyć mu w drodze do takiego momentu w życiu, gdy już nie będzie potrzebował wsparcia. 

Pomagam w lepszym zrozumieniu siebie i swoich stanów oraz zauważeniu możliwości wpływu na własne życie i samopoczucie, a młodzieży we wchodzeniu w dorosłość.  Zapraszam jeśli masz trudności w relacjach i kontaktach z innymi (w domu, pracy, rodzinie), szukasz związku innego niż poprzednie, przechodzisz kryzys bądź doświadczyłeś straty. Jeśli przeżywasz dużo lęku, smutku, wstydu, lub poczucia winy, masz myśli samobójcze lub się okaleczasz. Jeśli doświadczasz objawów, które nie mają podłoża medycznego, masz wrażenie że jesteś jak „w potrzasku” albo, że „utknąłeś” w swoim życiu. Przede wszystkim, zapraszam gdy masz głębokie wewnętrzne przekonanie, iż coś musi zmienić się w Twoim życiu.

Odbyte szkolenia – m.in.:

Psychoterapia par – warsztat , PIPI, Kraków

Praca z ciałem w zdrowieniu i osobistej przemianie – stopień I, PIPI, Kraków

Integratywna systemowa psychoterapia zaburzeń lękowych i posttraumatycznych – PIPI, Kraków

Integratywna psychoterapia depresji, PIPI Kraków

Integratywna psychoterapia krótkoterminowa, PIPI Kraków

Diagnoza kliniczna DSM IV TR i nowości z DSM-5, 

Konferencja „Zachowania autoagresywne dzieci i młodzieży”, PCPR Wieliczka

Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się