psychoterapeuta Krzysztof Kościółek
Lokalizacja
  • ul. Krakowska 49/4 Kraków
  • ul. Józefa Narzymskiego 22/1 Kraków
Godziny przyjęć
  • Środa 13:00 – 20:00 (Narzymskiego)
  • Wtorek 09:00 – 16:00 (Narzymskiego)
  • Czwartek 12:00 -20:00 (Narzymskiego)
  • Piątek 9:00 -17:00 (Krakowska)
Cennik
Psychoterapia indywidualna
Czas 50min | 250zł
Psychoterapia traumy
Czas 50min | 250zł
Psychoterapia dzieci / młodzieży
Czas 50min | 250zł
Psychoterapia seksuologiczna
Czas 50min | 250zł

Krzysztof Kościółek

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, trenerem grupowym, nauczycielem zawodu psychoterapeuty. Pomysłodawcą “Przestworzy”.

Ukończyłem Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz European Association for Gestalt Therapy. Przygotowuje przyszłych psychoteraputów do zawodu w Instytucie Treningu i Edukacji Gestalt w Rzeszowie. 

Zakres moich zainteresowań i kompetencji poszerzam o obszar seksuologii, wiedzę zgłębiam na w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku.

Relacja terapeutyczna jest przestrzenią, w której osoby (bez względu na swoje: problemy, orientację, wyznanie czy przekonania) mogą liczyć na szacunek i zrozumienie. Nie tylko dla problemów, z którymi przychodzą, ale przede wszystkim dla siebie jako człowieka. Z osobami korzystającymi z terapii, tworzę przejrzystą i bezpieczną relację. W pracy terapeutycznej nie mam tematów tabu, staram się za to jasno określić ramy pomocy psychoterapeutycznej. Osoby korzystające z mojej pomocy mogą liczyć na moją gotowość do pracy, zaangażowanie w swoje problemy i pełną otwartość.

W czym mogę pomóc?

Pracuję z osobami, które doświadczyły traumy, zarówno tej związanej z wypadkiem, ale także wynikającej z molestowania lub gwałtu.
Pomagam osobom z zaburzeniami osobowości, cierpiącymi na depresję, nerwice czy zaburzenia lękowe.
Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami uwikłanymi w przemoc (zarówno ofiarami, jak i sprawcami).
Pracuję z nastolatkami oraz “młodymi dorosłymi” przeżywającymi problemy i trudności związane z wiekiem dojrzewania i wchodzeniem w dorosłość.
Specjalizuję się w pracy z osobami LGBT+, zarówno tymi, którzy właśnie odkryli swoją tożsamość (seksualną jak i płciową) i mają trudności w jej akceptacji, jak i tymi, którzy doświadczają problemów w relacjach, czy sferze seksualnej. Pracuję z osobami transpłciowymi oraz niebinarnymi przeżywającymi odrzucenie ze strony rodziny i znajomych lub borykają się z innymi problemami wymagającymi psychoterapii.

Ludzie posiadają wystarczający potencjał, żeby żyć w zgodzie ze swoimi potrzebami w taki sposób, który jest dla nich satysfakcjonujący. Rolą psychoteraputy jest pomoc w uwolnieniu tego potencjału.

Certyfikaty

  • całościowe 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt z dyplomem ukończenia Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.
  • Certyfikat psychoterapeuty EAGT (European Association for Gestalt Therapy)
Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się