mateusz dziadoń
Lokalizacja
  • ul. Józefa Narzymskiego 22/1 Kraków
Godziny przyjęć
  • Wtorek 9:00-16:00
  • Czwartek 13:00-20:00

Mateusz Dziadoń

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Zabierzowie posiadającym akredytację EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt) i EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii). 

Poza nauką w Instytucie poszerzam swoje kompetencje poprzez warsztaty oraz literaturę związaną z psychoterapią i nurtem Gestalt. Szczególnie interesuje mnie praca ze snem oraz psychodrama.

Moje życie związane jest ze sportem, lata treningów przyniosły mi dużą uważność na ciało, poprawiając samoświadomość i otwierając na wiele technik pracy z ciałem w terapii. 

Moją największą pasją są podróże. Jest to dla mnie okazja do głębszego spojrzenia w siebie w nowych okolicznościach. Szczególnie upodobałem sobie Amerykę Południową ze względu na swój klimat, kulturę i dziedzictwo cywilizacyjne.

MOJA FILOZOFIA

To, co przyciągnęło mnie do nurtu Gestalt, to podkreślenie chwili obecnej, czyli przysłowiowego „tu i teraz”, dlatego nawiązując relację psychoterapeutyczną dążę do ujrzenia drugiej osoby w jej aktualnej prawdzie.

 Moje życie opieram na szczerości oraz otwartości i właśnie takim terapeutą staram się być – szczerym i otwartym na wszystkich, niezależnie od przekonań, orientacji czy wyznania. 

W trakcie sesji kładę nacisk na budowanie relacji z drugą osobą, gdyż wierzę, że wzorce z którymi przychodzisz będą powtarzały się w czasie naszych spotkań. Otworzy to możliwość przyjrzenia się temu bliżej w bezpiecznym miejscu jakim jest mój gabinet.

Podczas pracy terapeutycznej oferuję Ci moją pełną uważność oraz przestrzeń na to, z czym przychodzisz i co się w Tobie pojawia. 

W CZYM MOGĘ POMÓC?

Jestem otwarty na pracę zarówno z dorosłymi jak i z młodzieżą.

Zapraszam osoby doświadczające braku poczucia zadowolenia z siebie lub ze swojego życia, poczucia zagubienia lub utknięcia, a także przeżywające trudności w relacjach. 

Zapraszam również osoby dotknięte nagłym kryzysem, odczuwające załamanie emocjonalne lub potrzebę zmiany.

Zapraszam Cię, jeśli pragniesz wyrazić siebie lub odnaleźć swoje prawdziwe ja.


Zarezerwuj wizytę Skontaktuj się